MASOWNICE - MIESZARKI PRÓŻNIOWE 

Pragniemy zaoferować Państwu najwyższej klasy:masownice próżniowe z chłodzonym płaszczem niemieckiej firmy RÜHLE. 

Podstawowa filozofia i korzyści 
Chłodzone masownice - mieszarki bębnowe jednoczą wszystkie techniczne możliwości znane w zakresie technologii uplastyczniania. Pomimo bardzo dużego technologicznego potencjału maszyna nie jest znacząco droższa w porównaniu do dotychczasowych mieszarek bębnowych. 

Przy rozwoju maszyn jako jeden z głównych celów rozwoju założono, że ma być ona łatwa w zachowaniu higieny. Dlatego złącza śrubowe występują tylko w niewielu miejscach, w tych gdzie nie byto już możliwości zastosowania innych technicznych rozwiązań. 

Obok nowego rodzaju możliwości obróbki plastycznej poprawiona została znacząco funkcja mieszania i poprzez to uzyskany został czas wymieszania ładunku maksymalnie 3 minuty. 

Korzyści techniczne w szczegółach 

Masownice wyposażone są w bardzo wydajne agregaty chłodzące i pompy próżniowe. Bęben roboczy maszyny jest całkowicie izolowany, nie tylko poprzez płaszcz bębna, lecz izolowane są również dno i pokrywa bębna. Chłodzenie może być określone w zależnie od produktu w programie komputerowym. Pod tym względem użytkownik ma możliwość swobodnego wyboru w paśmie od -15oC do +15oC. 

Próżnia w bębnie jest nadzorowana elektronicznie i stosownie do życzenia klienta może być w każdej chwili zmieniona. Poza zwykłym przewietrzaniem do bębna roboczego może być wprowadzane powietrze przy nadciśnieniu. Aby zapewnić utrzymującą się dobrą jakość powietrza w bębnie maszyny, zainstalowano urządzenie jonizacyjne, które oddziela do 90% bakterii z doprowadzanego powietrza. a podłączony filtr z węglem aktywnym usuwa niepożądane składniki zapachowe i drobiny kurzu.

 

Oferta masownic 
Jeśli szukają Państwo urządzenia wysokowydajnego oferujemy dwa typy o pojemności bębna roboczego 900 litrów (typ MKR 900) z automatycznym załadunkiem trzech znormowanych wózków oraz 1200 litrów (typ MKR 1200)z automatycznym załadunkiem czterech wózków. Oferujemy również urządzenia mniejsze typu MKR 130 do MKR 500 o pojemnościach bębna roboczego od 130 do 500 kg. 
Modele MKR 300 do MKR 1200 wyposażone są w urządzenie samozaładowcze. 

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 
RÜHLE to nie tylko masownice ! 
Firma jest czołowym producentem nastrzykiwarek, krajalnic. kostkownic. 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. 

Sterowanie komputerowe spełnia niemal wszystkie życzenia i umożliwia łatwe wprowadzanie i zapamiętanie 99 możliwych programów. Ramię mieszające i masujące umocowane jest dużym zamknięciem bagnetowym. Zgarniacz ze sztucznego tworzywa jest w prosty sposób zaciśnięty na ramieniu masującym i może być bez problemów wyjęty i ponownie założony.

 

 

Info - mail Back Home